poniedziałek, 11 sierpnia 2014

XXIV Krajowa Konferencja SNM - informacja o lokalizacji i kosztach

Informacje o miejscu konferencjiMiejsce konferencji

Zajęcia prowadzone w ramach konferencji odbywać się będą w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zakopanem w samym centrum miasta (ul. Słoneczna 1). Dyrektor Szkoły, Pan Marek Donatowych bardzo serdecznie i z wielką chęcią przyjął propozycję zorganizowania konferencji w kierowanej przez siebie placówce.  Ponadto Honorowym Patronatem objął naszą konferencję gospodarz miejsca,   Starosta Tatrzański Pan Andrzej Gąsienica- Makowski. 

Inauguracja i zakończenie Konferencji będzie miało miejsce w dwóch salach w ośrodku, w którym będą zakwaterowani uczestnicy. Sala główna (kinowa) dysponuje 205 miejscami. Z drugą salą posiadającą 150 miejsc będziemy się łączyć transmisją na żywo. Miejsca na inauguracji/zakończeniu zajmowane będą przez uczestników według (usuwamy pierwszeństwa) kolejności przybycia na uroczystości.

Zakwaterowanie

Wszyscy uczestnicy konferencji będą zakwaterowani w jednym budynku Ośrodka WDW w Kościelisku (ul. Nędzy Kubińca 101). Dysponuje on 400 miejscami w pokojach dwuosobowych, każdy z węzłem sanitarnym (oraz 70 miejscami w budynku obok Rewity). Do dyspozycji gości w każdym pokoju ręczniki, lodówka, tv , czajnik bezprzewodowy i szklanki.  W tym samym budynku uczestnicy będą jedli posiłki.
W ośrodku odbędzie się również bankiet, wieczór atrakcji oraz zostanie zorganizowana Pracownia Całodobowa.
Koszt noclegu ze śniadaniem to 80zł netto.
Kwaterowanie osób odbywać się będzie:
  • w dniu 12.02.2015 r. (czwartek) od godz. 14.00
  • w dniu 13.02.15 r. (piątek) od godziny 7.00
Podczas kwaterowania uczestnicy otrzymają pakiety konferencyjne.

Wykwaterowanie uczestników XXIV KK SNM w dniu 16.02.2015 r. do godziny 15.00.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach, po kontakcie z biurem, istnieje możliwość wykorzystania pokoju 2-osobowego do pojedynczego zamieszkania. W takim przypadku koszt noclegu ze śniadaniem wynosi 110 zł - liczba miejsc ograniczona.

Istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu lub przedłużenia pobytu po preferencyjnej cenie 125 zł za dobę z pełnym wyżywieniem. W takim przypadku, rezerwując pobyt poza terminem konferencji należy powołać się na uczestnictwo w XXIV KK SNM.

Wyżywienie

Posiłki serwowane będą w miejscu zakwaterowania, w Kościelisku. Wyjątek stanowią obiad w sobotę i niedzielę, które wydawane będą w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zakopanem i w jednym z pobliskich hoteli. W czasie warsztatów przewidujemy organizację przerw kawowych.
Koszty posiłków to: obiad – 17 zł netto, kolacja – 10zł netto

Transport

Dla uczestników korzystających z noclegów proponowanych przez SNM, w czasie trwania konferencji dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca konferencji obywać się będzie za pomocą czterech podstawionych autokarów (dwa kursy każdego z autokarów po śniadaniu i po zakończeniu zajęć w szkole). Odległość pomiędzy miejscem zakwaterowania i konferencji to ok. 4km.

 Zgłoszenie udziału / Zgłoszenie warsztatów (wykładów)

Zgłoszenia udziału w XXIV Krajowej Konferencji SNM oraz zgłoszenia warsztatów i wykładów przyjmujemy tylko drogą elektroniczną za pomocą formularzy znajdujących się na stronie konferencyjnej.

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza udziału w konferencji, na podany adres e-mailowy otrzymacie Państwo potwierdzenie zgłoszenia, a w zakładce "Lista uczestników" w ciągu dwóch dni pojawi się nazwisko osoby, która wysłała zgłoszenie. W przypadku zgłaszających warsztaty/wykłady  mail z potwierdzeniem zostanie przesłany w przeciągu kilu dni po uprzednim zaopiniowaniu zgłoszonych zajęć.
Formularz zgłoszeniowy automatycznie oblicza wszystkie koszty związane z udziałem w konferencji, w związku z tym prosimy o uważne jego wypełnianie.

Opłata konferencyjna

- Członkowie SNM z opłaconą składką za 2014 r. : 200 zł netto
- Niezrzeszeni w SNM: 350 zł netto
- Po 12 stycznia opłata wzrasta o 100 zł

Zgodnie z ustawą o podatku od towarów i usług, opłaty są opodatkowane 23% podatkiem VAT. Koszty udziału w konferencji szkoleniowej mogą być zwolnione z podatku VAT tylko w przypadku, gdy za uczestnika opłaca (w co najmniej 70%) uczelnia, szkoła, urząd miasta (gminy), czyli jednostka budżetowa.
Uczestnicy, którzy nie będą mieli możliwości dofinansowania opłaty przez jednostkę budżetową, mogą dokonywać indywidualnych płatności za zakwaterowanie i wyżywienie w ośrodku w formie przelewu  na konto bankowe Ośrodka w terminie od 01.01 – 12.01.2015 r. W tym wypadku należy również wypełnić formularz zaznaczając zamówione opcje, natomiast w uwagach dopisać: płatność w Ośrodku. Wówczas zostanie przesłana z biura informacja drogą e-mailową o wysokości opłaty oraz o podziale wpłat na rachunek SNM oraz na rachunek Ośrodka.

Ostateczny termin rejestracji: 28 XII 2014 r.
Opłaty: do 12 I 2015 r. (po tym terminie opłata wzrasta o 100 zł)Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji oraz do współpracy i prezentacji swoich warsztatów autorskich. Konferencje SNM, to spotkania, dające szansę wymiany poglądów i wspólnej dyskusji.  Przyczyniają się do wypracowania nowych wzorców kształcenia i wychowania. Serdecznie zapraszamy!

Zarząd Główny Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

Zobacz także:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz