sobota, 16 sierpnia 2014

Otwarcie archiwum czasopisma NiM

Zarząd Główny SNM podjął decyzję o upublicznieniu archiwum czasopisma NiM. Od kilku tygodni materiały są publikowane na stronie internetowej. zachęcamy do lektury.

Kwartalnik NiM jest wydawany od roku 1991 i jest ściśle związany z powstaniem i funkcjonowaniem Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Na początku lat 90-tych, był składany na angielskich komputerach "Archimedes", które Stowarzyszenie otrzymało z realizowanego w EWG projektu TEMPUS „Recursion”. Przez wiele lat, na jego łamach, nauczyciele dzieli się swoimi doświadczeniami dotyczącymi edukacji matematycznej.


Archiwum NiMa to bezcenny zbiór tekstów dydaktycznych, komentarzy do sytuacji w naszej oświacie, oraz doświadczeń nauczycieli i pracowników naukowych. Zachęcamy do lektury.

Archiwum NiM
http://nauczycielesnm.blogspot.com/2013/12/nim-nr-1.htmlhttp://nauczycielesnm.blogspot.com/2013/12/czasopismo-nim-nr-10.htmlhttp://nauczycielesnm.blogspot.com/2013/12/czasopismo-nim-nr-18.htmlhttp://nauczycielesnm.blogspot.com/2013/12/czasopismo-nim-nr-22.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz