Koło SNM Pomorskie - zarząd

Skład osobowego zarządu Koła Pomorskiego SNM:

mgr Katarzyna Kiepiela - przewodniczący
mgr inż. Dorota Żarek - zastępca
mgr Janina Sikorska - sekretarz
mgr Iwona Różańska - członek

JEŻELI DZIELIĆ SIĘ SWOIM DOŚWIADCZENIEM POPRZEZ DYSKUSJĘ I POMOC W CELU POPRAWY JAKOŚCI NAUCZANIA MATEMATYKI – TO ZAPRASZAMY DO NAS!
TYLKO RAZEM WSPÓŁPRACUJĄC MOŻEMY PODNIEŚĆ POZIOM NAUCZANIA MATEMATYKI WŚRÓD NASZYCH UCZNIÓW.

Nasze Koło Pomorskie Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki skupia nauczycieli z różnych miejscowości województwa pomorskiego, uczących na różnych szczeblach nauczania - od szkoły podstawowej do szkoły wyższej.

Współpracując ze sobą organizujemy różne spotkania m. in. w celu omówienia poprawy jakości nauczania matematyki i sposobów zachęcenia uczniów do zainteresowania się matematyką.
Jednocześnie zachęcamy się wzajemnie do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.


Zorganizowana przez nas konferencja w dniu 3 września 2016 roku, przy współpracy Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość Politechniki Gdańskiej, spotkała się z dużym zainteresowaniem młodzieży, o czym świadczy liczba uczestników około 300 osób (uczniowie i nauczyciele).

Temat "Matematyka w muzyce" w sposób niezwykle interesujący przedstawił znany i doświadczony członek Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki dr Bronisław Pabich, jednocześnie grając na fortepianie, co przedstawiają poniższe zdjęcia (od 1 do 4).

Kolejnym argumentem na potwierdzenie muzyki w matematyce był występ Piotra Pawlaka, który jest nie tylko zdolnym muzykiem ale również zdolnym matematykiem (laureat olimpiady informatycznej i olimpiad matematycznych) (zdjęcie nr 5 i 6).

Oprócz podziękowań, występujący prelegenci byli zapraszani przez młodzież i nauczycieli do wspólnych zdjęć, m. in. z Malborka i Czermina (zdjęcia 7 i 8).

Zapraszamy do udziału w naszych spotkaniach wszystkich zainteresowanych nauczycieli i wstąpienia do naszego Koła Pomorskiego SNM.


Życzymy wszystkiego najlepszego w nowym 2017 roku.


/po kliknięciu na zdjęcie możesz zobaczyć je w większym formacie/

/zdjęcie 1/

/zdjęcie 2/

/zdjęcie 3/

/zdjęcie 4/

/zdjęcie 5/

/zdjęcie 6/

/zdjęcie 7/

/zdjęcie 8/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz