Aktualności Koła Pomorskiego - 05.06.2017 rok

2017.06.05
Witamy nowych członków Koła Pomorskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki! z Węgorzewa, Gdyni i Gdańska.

Koło Pomowskie SNM zaprasza nauczycieli oraz uczniów zainteresowanych matematyką na
wykład i warsztaty dr Bronisława Pabicha pt: "Geometria królową nauk"
Dr Bronisław Pabich jest znanym dydaktykiem i popularyzatorem matematyki oraz wieloletnim członkiem krajowego SNM. Wykład odbędzie się w III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni w dniu 7 czerwca 2017 roku o godzinie 15.00 oraz w Malborku  w Gimnazjum Nr 1 w dniu 8 czerwca o godzinie 15.00.
Zarząd Koła Pomorskiego SNM wyraża podziękowania Dyrekcji III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni i Dyrekcji Gimnazjum Nr 1 w Malborku za współpracę przy organizowaniu spotkania dr Bronisława Pabicha z nauczycielami i uczniami zainteresowanymi matematyką.

Data publikacji: 06.06.2017