środa, 14 czerwca 2017

Bezpłatne studia dla nauczycieli matematyki

W Szkole Edukacji PAFW i UW trwają zapisy na bezpłatne studia dla nauczycieli matematyki i języka polskiego. Rekrutacja prowadzona jest do 30 czerwca. Studia w SE są propozycją dla nauczycieli ze stażem pracy krótszym niż 10 lat, którzy chcą rozwijać się, spojrzeć z innej perspektywy na swoją pracę, odświeżyć warsztat oraz dla absolwentów filologii polskiej lub matematyki rozważających pracę w zawodzie nauczyciela. Podczas studiów można zdobyć uprawnienia pedagogiczne. Szkoła Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego to nietypowe studia podyplomowe. Zajęcia są prowadzone w trybie dziennym, przez dziesięć miesięcy. Codziennie studenci odbywają praktykę w szkołach i chodzą na zajęcia akademickie. Program studiów został opracowany we współpracy z renomowanym Kolegium Nauczycielskim nowojorskiego Uniwersytetu Columbia (Teachers College Columbia University). W roku akademickim 2017/2018 studia są bezpłatne. Studenci mogą ubiegać się o przyznanie stypendium w wysokości 2 tys. zł miesięcznie. Rekrutacja prowadzona jest poprzez stronę internetową SE, na której należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Więcej informacji ->