poniedziałek, 25 listopada 2019

Katarzyna Chorodeńska - Taneczna podróż dookoła świata - spotkanie podczas XXIXKKSNM

WIECZÓR ATRAKCJI podczas XXIX Krajowej Konferencji SNM Toruń, luty 2020

Prowadzący: Katarzyna Chorodeńska
Temat: Taneczna podróż dookoła świata
Rodzaj zajęć: spotkanie

Czego dotyczą zajęcia: W trakcie spotkania zaproszę państwa w radosną podróż dookoła świata. Przeniesiemy się tanecznym krokiem do Grecji, Szkocji, Rosji, Francji, Belgii, Chile, Chorwacji, na Węgry i wszędzie tam, gdzie nas nogi poniosą. Tańce, które poznamy to tańce dla każdego, dla osób już tańczących jak i dla tych, które z tańcem na co dzień nie mają nic wspólnego. Ze względu na formę zajęć wskazane byłoby posiadanie wygodnego obuwia i przyniesienie wody do picia.

Katarzyna Chorodeńska o sobie – jestem tyflopedagogiem, oligofrenopedagogiem i nauczycielem matematyki w Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno –Wychowawczym nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących we Wrocławiu. Od wielu lat będąc instruktorem tańca w kręgu wykorzystuję taniec w pracy wychowawczej i dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą z dysfunkcją wzroku. Współorganizuję imprezy taneczne i obozy artystyczne dla dzieci i młodzieży. Prowadzę zajęcia taneczne z seniorkami.