sobota, 13 września 2014

XXIV konferencja krajowa - informacja o lokalizacji

Informacje o miejscu konferencji

XXIV Krajowa Konferencja SNM wyniesie nas na wyżyny matematyki. Centrum konferencji znajdować się będzie w centrum Zakopanego w Zespole Szkół Ogólnokształcących, ul. Słoneczna 1. Dyrektor Szkoły, Pan Marek Donatowicz bardzo serdecznie i z wielką chęcią przyjął propozycję zorganizowania konferencji w ZSO w Zakopanem. Honorowego Patronatu naszemu przedsięwzięciu udzielił już Starosta Tatrzański Pan Andrzej Gąsienica- Makowski. W sobotę i w niedzielę obiad będzie wydawany w szkole oraz w sąsiadującym hotelu, jak co roku przewidujemy przerwy na kawę i herbatę.  Noclegi i wyżywienie (oprócz obiadów w sobotę i w niedzielę) zapewni nam Ośrodek WDW w Kościelisku, ul. Nędzy Kubińca 101, który może pomieścić ok. 450 gości. Wszystkie pokoje są dwuosobowe z własnym węzłem sanitarnym. Standard pokoi bardzo dobry. Na wyposażeniu każdego pokoju są ręczniki, lodówka, tv, czajnik bezprzewodowy. Wszystkie pokoje mieszczą się w jednym budynku, w tym samym budynku będziemy jedli posiłki, odbędzie się inauguracja i zakończenie konferencji, bankiet, wieczór atrakcji oraz zostanie zorganizowana Pracownia Całodobowa.