wtorek, 18 października 2016

Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego objął honorowym patronatem Konkurs organizowany przez SNM.

Informujemy, że prof. dr hab. Adam Jezierski Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego objął honorowym patronatem Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Plastyczny pt. „Matematyka – Lubię to!” organizowany przez Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki.

W odpowiedzi na wniosek otrzymaliśmy następującą odpowiedź:
„Matematyka to jedna z ważniejszych dziedzin nauki dlatego głęboko cenię wszystkie Państwa działania, które przyczyniają się do jej rozwoju oraz popularyzacji. Aktywność Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki integruje polską społeczność matematyczną, co jeszcze bardziej podnosi znaczenie „królowej nauk”.
Wszystkim uczestnikom oraz osobom zaangażowanym w przygotowania konkursu życzę wielu wrażeń oraz satysfakcji.”

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej: http://www.snm.edu.pl/p/konkurs-matematyka-lubie-to.html

Koordynator Konkursu: Joanna Palińska