czwartek, 20 października 2016

Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Plastyczny pt. „Matematyka – Lubię to!”

Ruszył Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Plastyczny pt. „Matematyka – Lubię to!”. Organizatorem jest Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki, a partnerem merytorycznym Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1 – 3 i 4 – 6 szkół podstawowych oraz gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
Konkurs przebiega w dwóch etapach: etap I -  szkolny, etap II - finał ogólnopolski. Dodatkowo uczestnicy XXVI Krajowej Konferencji SNM, która odbędzie się w dniach 10 - 13 lutego 2017 roku wybiorą w każdej kategorii nagrodę publiczności. W szkole, gdzie odbędzie się Konferencja będzie wernisaż prac, a podczas uroczystego zakończenia Konferencji podsumowanie Konkursu i wręczenie nagród i dyplomów dla zwycięzców i wyróżnionych.
Zachęcam do udziału oraz proszę o poinformowanie nauczycieli matematyki. Więcej na stronie:  http://www.snm.edu.pl/p/konkurs-matematyka-lubie-to.html

Koordynator Konkursu: Joanna Palińska