poniedziałek, 8 lutego 2016

Agata Knysz - warsztat: "Aktywne sposoby nauczania geometrii."

Warsztaty na XXV Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Warszawa, luty 2016

Agata Knysz

Warsztat: "Aktywne sposoby nauczania geometrii."

Nauka przez doświadczenie pozwala dzieciom na zapamiętanie do 80% treści nauczanych. W czasie warsztatów przedstawione zostaną doświadczenia matematyczny z geometrii zarówno płaskiej jak i przestrzennej , które stosuję i które sprawdzają się w mojej pracy dydaktycznej z dziećmi.
Przynoszą one najwięcej efektów, gdyż zaciekawiają, a bawiąc uczą. Gotowe pomysły z moich warsztatów przydadzą się ciekawe wprowadzanie poszczególnych tematów i urozmaicenie lekcji matematyki. Zapraszam wszystkich, którzy liczą na aktywne zajęcia.

Poziom nauczania: szkoła podstawowa, gimnazjum
Rodzaj zajęć: warsztat
Czego dotyczą zajęcia: ciekawy pomysł na lekcję

Agata Knysz o sobieNauczycielka matematyki techniki i informatyki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Rogowie Opolskim. Nauczyciel dyplomowany, egzaminator OKE, doradca metodyczny, członek Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Uwielbia swoją pracę nauczyciela, a swoich uczniów pragnie zaciekawić matematyką poprzez metody aktywizujące i narzędzia TIK.